Zegarki komunijne

Zegarki komunijne

W Waszych ostatnich mailach nieustannie przewija się temat prezentów komunijnych, które co roku stanowią problem dla kolejnych zaproszonych gości. Obecnie królują quady, smartfony, laptopy czy tablety, a presja ceny jest coraz silniejsza. Jak nie dać się zwariować i wyjść z opresji z twarzą i bez długu na karcie? Wystarczy kupić zegarek!

 

Po co dziecku zegarek?

 

A po co dorosłemu zegarek? Przecież niezależnie od wieku chcemy dobrze wyglądać i (nie ma co udawać) lubimy „przyszpanować” fajnym gadżetem. Modny zegarek, nawet jeśli kosztuje 100zł, jest dla dziecka powodem do dumy. Poza tym może nawiązywać do zainteresowań dziecka i pomóc mu je rozwijać jak np. stoper w zegarku małego sportowca.
Dodatkowo zegarek uczy dyscypliny i odpowiedzialności. Dzieciak nie musi co chwile pytać dorosłych, która godzina, żeby wiedzieć czy ma już wrócić do domu od kolegi czy przestać grać na komputerze. Traci tym samym wymówkę, dlaczego się spóźnił czy przegapił porę obiadu, bo przecież zegarek nie rozładuje mu się w przeciwieństwie do maksymalnie eksploatowanej komórki.

 

Ale zegarek… to takie banalne i staroświeckie.

 

Dzisiejsze zegarki to nie tylko analogowe modele z małą tarczą i skórzanym paseczkiem. Wybór jest ogromny! W sieci czy na półkach sklepów możesz znaleźć zegarki z postaciami ulubionych bohaterów z popularnych kreskówek, modele sportowe z szerokim zakresem funkcji – od stopera przez budzik, aż do zaawansowanych opcji czasu światowego czy faz księżyca, a także zegarki uniwersalne ba kauczukowym pasku o ciekawej kolorystyce, która urzeka również dorosłych.

 

Nie taka cena straszna jak ją malują

 

Porównując zegarek dla dziecka z quadem czy laptopem zawsze stwierdzimy, że to dobra opcja, ale być może nie wiesz, że nie jeden zegarek możesz kupić taniej niż bukiecik kwiatków, które (gwarantuję Ci) urozmaicą na chwilę komodę rodziców. Zegarki dziecięce Casio, Lorus czy Timex zaczynają się już od kilkudziesięciu złotych. Patrząc na to, że na pewno sprawią więcej radości niż kwiaty czy kolejne słodycze wydatek ten jest naprawdę znikomy.
Kolejna półka cenowa to modele do 500zl, wśród których królują Ice Watche i G-Shocki.
Popularność obu wynika z faktu, że doskonale czują się w nich i dzieci i dorośli. Ja sama nie mogę się napatrzeć na mojego nowiutkiego Ice Lo !♥♥♥

 

Jeśli jednak chcesz wydać więcej niż 500zł, nie zagalopuj się! W tej cenie producenci oferują modele damskie lub męskie, które przy obecnych trendach są dość duże i odpowiednio sporo ważą, a to nie zbyt pasuje do maleńkiej, dziecięcej reki. W takim przypadku postaw na klasyczne modele szwajcarskie, które zapewnią wysoką jakość i komfort noszenia.
Uwaga! Jeśli jednak dziecko zgubi taki zegarek, nie miej pretensji. To tylko dziecko 😉

 

Ok, tyle wywodów! Czas na moje propozycje, bo to Was chyba najbardziej interesuje 🙂

 

Dla dziewczynki:

 

Dla chłopca: