WSPA-NIA-ŁY!!! Tak mogę zreferować smartwatch Michael Kors!

WSPA-NIA-ŁY!!! Tak mogę zreferować smartwatch Michael Kors!

Nawet jeśli do tematu smartwatchy podchodzisz sceptycznie, ale kusi Cie, żeby sprawić sobie wyjątkowy zegarek, nie zastanawiaj się! W mgnieniu oka zrozumiesz, że bez MK Access czujesz się jak bez ręki.

 

 

Po pierwsze Primo – piękny

 

Nie będę ukrywać, że my – BABY – lubimy to co ładne, modne, wyjątkowe. Dlatego to właśnie design, a nie wysoką funkcjonalność smartwatchy MK, stawiam tu na pierwszym miejscu.

 

 

Przede wszystkim, producent zadbał, aby modele inteligentne wpasowały się w szablon uwielbianych przez kobiety zegarków typu boyfriend. Duża, aż 45mm koperta wykonana została z antyalergicznej stali szlachetnej 316l, która w zależności od modelu została pokryta warstwą pozłacana jonowego PVD w odcieniu różowego lub żółtego złota. Na teleskopach zamocowano masywną bransoletę, która doskonale układa się nawet na bardzo szczupłych nadgarstkach. To połączenie dużej koperty i ciężkiej bransolety od kilku lat stanowi najbardziej popularny i doceniany element designu zegarków typu fashion. Jeśli jednak wolisz zegarki na pasku, nie ma najmniejszego problemu, gdyż producent zadbał o możliwość wymiany bransoletki na jeden z szerokiej gamy pasków, które można zakupić w przystępnej cenie.

 

 

Oprócz samej bryły zegarek urzeka swoim wyświetlaczem, który ja nazywam centrum smart dowodzienia. Jego największą zaletą jest to, że możesz dokonać jego personalizacji i dowolnie zmienić kolorystykę w zależności od tego, jaki odcień pasuje Ci do danej stylizacji. Opcji jest tak wiele, że możesz nawet ustawić standardowy wygląd tarczy i korzystać z MK Access jak ze zwykłego modelu analogowego.

 

Ok, ale czemu on jest taki smart?

 

Proste pytanie – skomplikowana odpowiedź. A skomplikowana wyłącznie dlatego, że zalet i przydatnych funkcji tych modeli jest tak wiele, że z każdej można uczynić główny argument. A przy tym sterowanie zegarkiem odbywa się przy użyciu przycisku z boku koperty i jest naprawdę proste.

 

 

Możemy powiedzieć „with MK Access we stay connected”. Przede wszystkim – dlaczego connected? Bo smartwatch Michael Kors w każdym, nawet najmniejszym calu dba o to, żebyś pozostawała w kontakcie ze swoimi bliskimi. Synchronizując zegarek z Twoim smartfonem, uzyskujesz szybki dostęp do jego najpotrzebniejszych funkcji, które łączą Cie ze światem zewnętrznym. Na wyświetlaczu regularnie pojawiają się powiadomienia z portali społecznościowych, email i sms. Informuje Cie o tym sygnał dźwiękowy, który możesz wyłączyć.
Jeśli korzystasz z telefonu z systemem Android, Twój MK Access pozwoli Ci nawet na odbieranie i wykonywanie połączeń przy użyciu wbudowanego mikrofonu i głośnika.

 

 

Poza tym, smartwatch MK zadba o Twoją kondycję fizyczną. Jeśli będziesz się obijać i zapomnisz o misji bikini, licznik aktywności powiadomi Cię, że zawodzisz i czas podnieść się z fotela.

 

Jeśli zawsze jesteś w niedoczasie, ustaw sobie odpowiedni alarm, który przypomni Ci, że najwyższa pora się obudzić.

 

fot. Alicja Witkiewicz

 

Wchodząc na wyższy poziom zaawansowania technologicznego nie zapomnij docenić starych, dobrych funkcji zegarka – tym razem w nowoczesnej odsłonie. Czas światowy, czyli aktualna godzina w różnych strefach czasowych jak i multidata zostaną wyświetlone na tarczy Twojego zegarka. Jest to duży plus w momencie, kiedy chcesz po prostu skorzystać z modelu analogowego.

 

Jeśli po tym, co tu przeczytałaś, nadal masz wątpliwości – obejrzyj unboxing tego wspaniałego smartwatcha a przekonasz się na własne oczy, jak skradł moje serce <3