William L. 1985 – Historia, która kończy się na Twoim nadgarstku

William L. 1985 – Historia, która kończy się na Twoim nadgarstku

Jeśli szukasz wysokiej jakości zegarka, o nietuzinkowym wyglądzie, który przyciągnie wzrok i wzbudzi zainteresowanie otoczenia, a przy tym nie opróżni Twoich kieszeni do cna to dobrze trafiłeś – William L. 1985 spełni wszystkie te oczekiwania.

 

 

Skąd wziął się „William L. 1985”?

 

William L. 1985? Pierwsze słyszę. Co to?

aaa… i tu Cię mam! To nowa marka, która podbija rynek zegarmistrzowski, a obecnie wchodzi do Polski. Skąd się wziął? a no właśnie. Wziął się z być może wybuchowej mieszanki zapału, pasji, pracowitości i uporu … wybuchowej,  ale jakże skutecznej!

 

 

Założycielem William L.1985 jest Guillaume, Francuz, który przez lata nabierał doświadczenia i wiedzy, pracując dla najbardziej cenionych manufaktur zegarmistrzowskich. Dostawszy po dalekim krewnym zegarek, poddał go renowacji, która sprawiła, że jego znajomi nie mogli oderwać od niego oczu. Szukając odpowiedników, łapali się za głowy, gdyż ceny tego typu modeli, były wręcz kolosalne!

 

 

I to była woda na młyn dla Guillaume’a!

Postanowił stworzyć wysokiej jakości, modny, funkcjonalny zegarek, którego cena nie odrzuci, a przyciągnie klientów rzędu jego znajomych.

 

 

Znowu vintage

 

Ok, styl vintage może się znudzić. Jasne! ale spójrz na design tych zegarków… On nie odpycha, on niczym magnes przykuwa spojrzenia. Można by rzec, że to taki modern vintage. Czytelne tarcze, dość duże, stalowe koperty oraz doskonale układające się na nadgarstkach bransolety i paski tworzą genialną wręcz kompozycję, która urozmaici niejedną stylizację.

 

 

Japońskie serce

 

Nie, nie, to nie tytuł jakiejś nowej Mangi albo odcinka Pokemon. Chodzi o to, co stanowi serce zegarka – mechanizm. W przypadku William L. 1985  zarówno modele kwarcowe jak i automatyczne bazują na japońskich mechanizmach Seiko i Miyota, które od lat cieszą się wielkim powodzeniem. Ich precyzja i wytrzymałość  pozwala nam zaufać im bezgranicznie.

 

Do wyboru do koloru

 

Choć marka William L.1985 jest „młodą marką”, już dorobiła się sporej gamy modeli do wyboru. Modele kwarcowe i automatyczne zdobywają Wasze uznanie, co odzwierciedla choćby liczba „lajków” na Fanpage marki – blisko 130 tys fanów. Obecnie marka prezentuje w swoim portfolio 5 podstawowych linii Chronographs, Small Chronographs, Classy, Calendar, Diver, z których każda oferuje duży wybór modeli na pasku jak i bransolecie o zróżnicowanej kolorystyce.

 

Podsumowując… William L. 1985 z pewnością stanowi silną konkurencję dla drogich modeli szwajcarskich. Zbliżony design, ale nieporównywalnie niższa cena, bo mieszcząca się w granicach tysiąca a nawet kilkuset złotych, sprawiają, że nie sposób nie zatrzymać się choć na chwilę przy ofercie tego producenta.

Coś mi mówi, że historia William L.1985 nie skończy się na Twoim nadgarstku. Wy ją napiszecie dalej… RAZEM 🙂