We love Denim czyli jeans zawsze modny

We love Denim czyli jeans zawsze modny

Jeśli do tej pory nie mogłaś znaleźć idealnego modelu dla siebie, który gwarantowałby Ci ponadczasowy styl i był „wiecznie modny”, to nareszcie możesz odetchnąć z ulgą. Na rynku zegarmistrzowskim pojawiły się bowiem nowe modele Cluse, których design opiera się na przejrzystych tarczach i jeansowych paskach…

Dlaczego jeans?

Wielu producentów od dawna sięga po jeans tworząc swoje produkty. Wplata się go do torebek, butów, portfeli a nawet biżuterii, jednakże rzadko spotkać go można było wśród zegarków. Marka Cluse postanowiła zmienić te nawyki i otworzyć się na ten materiał, który wszyscy kochamy.
Dlaczego? Odpowiedź jest prosta! Wszyscy noszą jeans. Nie ma chyba osoby, która nie miałaby w swojej szafie choć jednej pary spodni tego typu. Zastosowanie przy zegarku jeansowego paska nie tylko intryguje, ale i daje poczucia posiadania wyjątkowego, modnego dodatku.

Do czego go nosić?

Do wszystkiego! Zaletą jeansowych pasków jest to, że pasują do każdego niemal stroju w każdej porze roku. Łączyć je możesz zarówno ze sportowymi jak i bardziej eleganckimi stylizacjami. Jeśli chcesz przełamać małą czarną, załóż Cluse denim i sportowe buty. Jeżeli natomiast chcesz stonować nad wyraz sportowy look, do jeansowego Cluse dobierz szpilki i niewielką torebkę crossbody.

Ile mnie to kosztuje?

Ogromną zaletą zegarków Cluse jest ich stosunkowo niska cena (400-500zł) oraz fakt, iż możesz zamówić do nich dodatkowe paski, które z łatwością wymienisz. W ten sposób możesz stworzyć model o pasku łączącym skórę i jeans, płacąc za niego naprawdę niewielkie pieniądze.

Wszystkie te zalety sprawiają, że obok modeli denim nie sposób przejść obojętnie. Dzięki nim wyróżnisz się z tłumu wyjątkowym, wiecznie modnym dodatkiem.

 

 

 

 

Źródło obrazka wyróżniajacego: http://inocafe.pl/denim-look-na-jesien/