Szkło pękło? Nie pękaj! Innowacja na rynku zegarmistrzowskim!

Szkło pękło? Nie pękaj! Innowacja na rynku zegarmistrzowskim!

Masz niebywałą zdolność do niszczenia wszystkich wartościowych rzeczy, które posiadasz? Planujesz zakup nowego zegarka, ale obawiasz się, że za długo „nie pożyje”? A może myślisz, że klasowy sikor wart miliony monet jest niezniszczalny? No cóż… nie jest. Nie oznacza to jednak, że w tej nierównej walce stoisz na straconej pozycji. Mamy dla Ciebie rozwiązanie, które pomoże Ci pozbyć się problemu stłuczonego szkła.

 

Nie ma osób i rzeczy niezniszczalnych, a tym bardziej nie zegarków

 

Telewizja, książki i komiksy przedstawiają nam sylwetki superbohaterów, którzy popisują się swoimi mocami i ratują świat, jednak nawet oni nie mogą poszczycić się mianem niezniszczalnych. Superman nie miał szans w nierównej walce z kryptonitem, a Kapitan Ameryka zginął od kul, gdy skończyła się wojna domowa. Jeśli więc wytwory wyobraźni giną czy cierpią na zdrowiu, czyż można spodziewać się, że wytwór rąk ludzkich pozostanie niezniszczony?

 

No cóż. NIE MOŻNA.

 

Impreza, trening na siłowni, a nawet zabawa z dzieckiem. Każda ta sytuacja może skończyć się zniszczeniem zegarka. Dlaczego? Ponieważ zegarek (w zależności od modelu) posiada hesalitowe, mineralne lub szafirowe szkło, które choć mają różną specyfikę, nie są całkowicie odporne na stłuczenia, pęknięcia, zarysowania czy odpryski. Niefortunne uderzenie może więc narazić Twoj zegarek na rozbicie szkła, a tym samym jego zniszczenie.

 

Źródło: https://16pixel.wordpress.com/2012/03/31/haunted-house/

 

Bęc! I szkiełka nie ma. No i… co teraz?

No właśnie co teraz? Opcji jest kilka. Tak przynajmniej może się wydawać.

 

Pierwsza to wymiana szkła u zegarmistrza lub w autoryzowanym serwisie.
Brzmi nieźle, jednakże mało kto wie, że wymiana szkła to skomplikowany zabieg, który wiąże się z wymianą innych elementów, które na pierwszy rzut oka nie uległy uszkodzeniu. Zazwyczaj trzeba otworzyć kopertę i wymienić uszczelki zegarka, tak aby nie stracił on na wodoszczelności.

 

Druga, wchodzi w grę tylko jeśli uszkodzenie nie jest zbyt duże. W takiej sytuacji możliwe jest noszenie czasomierza z wadą. O ile pęknięte szkło nie przesłania cyferblatu, można się przemęczyć i … ewentualnie najeść się wstydu przed znajomymi, że na naszym ręku znajduje się nie zegarek a niekoniecznie modny witraż.

 

Ostatnia opcja i chyba dużo bardziej sensowna, a na pewno taka, która narazi Cię na mniejszy stres to odłożenie zegarka na półkę i zakup nowego czasomierza. Tylko, że w tej opcji jest pewien problem, a mianowicie koszty, które musisz ponieść, a nowy zegarek to nie jest parę złotych (chyba, że kupisz go na Aliexpress, tylko, że wtedy licz się z tym, że ludzie nazwą Twój nowy sikoreczek słodki imieniem „Ryż”).

 

Źródło: http://itouch.lt/wp-content/uploads/2016/02/20140507_moms-day_0154.jpg

 

„Jaka Kochanie Twoja cena…”

 

Załóżmy, że bardzo lubisz swój zegarek i nie chcesz wymienić go na żaden inny. Wybierasz pierwszą opcję – naprawa, odsyłasz go do serwisu i po paru dniach odbierasz maila z załącznikiem o wdzięcznej nazwie „Kalkulacja”. Otwierasz plik a tam zwariowane liczby, które śmieją się do Ciebie śmiechem gremlina Gizmo. Taak, te sumy to nie przelewki i z przykrością stwierdzasz, że przekraczają wartość zegarka. No cóż, chciałeś? Płać. Tylko ile…? Nawet kilkaset złotych!

 

Tak być nie musi czyli przezorny zawsze chroniony

 

Jeśli dotrwałeś do tego momentu i dalej czytasz moje wypociny, to znaczy, że liczysz się z tym, że i Tobie może przytrafić się przykre doświadczenie rozbicia szkła i szukasz porady, jak tego uniknąć. Słusznie, bo właśnie mam dla Ciebie proste rozwiązanie, które nie obciąży Twojego portfela i da Ci luz psychiczny.

 

Ochrona szkła – innowacja, której możesz zaufać

 

Usługa ochrony szkła to całkowita nowość na rynku zegarmistrzowskim. Dzięki niej, kupując zegarek możesz wykupić swój spokój na kolejne 12 miesięcy i to za niespełna 7zł/miesięcznie.

 

Jak to działa? I dlaczego działa?

 

Jeśli kupując zegarek wykupiłeś usługę ochrony szkła i dopadła Cię klątwa rozbitego szkła, nie musisz się martwić. Raz w roku możesz zgłosić usterkę do administratora usługi, który pokryje koszty naprawy Twojego zegarka jak i wszelkie koszty dodatkowe związane z tą naprawą, jak chociażby transport firmą kurierską w obie strony. Ochrona szkła gwarantuje Ci kompletność naprawy. Oprócz wymiany szkła, autoryzowany serwis dokona również wymiany uszczelek oraz zweryfikuje wodoodporność zegarka przez co nie utracisz gwarancji producenta.

 

Ile taka przyjemność?

 

To chyba najprzyjemniejszy punkt do opisania, bo wyjaśniając go nie muszę się martwić, że Cie naciągam 😉 Regularna cena usługi ochrony szkła to 179zł, jednakże ZegarkiCentrum.pl oferuje ją w abstrakcyjnie wręcz niskiej cenie 79zł. Promocja ta dotyczy wszystkich Klientów, którzy planują zakupić zegarek o cenie regularnej przekraczającej 500zł.
Koszt ten, zarówno jeśli chodzi o cenę promocyjną, jak i tę dotyczącą zakupu zegarków nie kwalifikujących się do oferty specjalnej, jest bezsprzecznie niższy niż wymiana szkła w jakimkolwiek autoryzowanym serwisie.

 

Dlatego jeśli masz niebywałą zdolność do niszczenia wszystkiego, co wpadnie Ci w ręce lub jeśli Twoja wyobraźnia działa na tyle sprawnie, że potrafisz zdać sobie sprawę z konsekwencji takiego zdarzenia, wykup wraz z zegarkiem usługę ochrony szkła i nawet jeśli szkło w Twoim zegarku pęknie, to Ty nie pękaj!

 

PS Jeśli jesteś niedowiarkiem i sądzisz, że niezniszczalny zegarek jednak istnieje, koniecznie obejrzyj ten film 😊

+