Prostota, która podkreśli Twój styl.

Prostota, która podkreśli Twój styl.

Jeśli nie jesteś fanem dużych tarcz i masywnych bransolet, a szukasz zegarka, który „idzie z duchem czasu”, to z pewnością się im nie oprzesz – zegarki Komono, modele tak proste, że aż niezwykłe.

Obecnie moda męska w kwestii dodatków bazuje na dużych, masywnych akcesoriach. Wśród zegarków przeważają koperty stalowe lub wykonane z tworzywa sztucznego, a ich średnica przekracza 50mm. Na teleskopach mocowane są ciężkie bransolety lub kauczukowe paski, a całość posiada sportowy charakter. Patrząc na wskazane cechy zastanawiasz się co zrobić, gdyż szukasz bardziej casualowego dodatku, który nie narzuci określonego stylu.
Mamy rozwiązanie Twojego problemu! Belgijskie zegarki Komono to modele oparte na prostocie wzornictwa. Niewielkie okrągłe tarcze są urozmaicone jedynie małym logo oraz delikatnymi indeksami. Na stalowych teleskopach zamocowano wysokiej jakości skórzane paski i meszowe bransoletki.

Jesteś wybredny w kwestii kolorów? Nic nie szkodzi! Producent zadbał, abyś miał z czego wybierać. Od stonowanych kolorów, przez najróżniejsze materiały wykonania, po eksplozję barw i wzorów – oto czego możesz się spodziewać. Niezależnie od tego czy jesteś fanem stylu vintage, czy wolisz bardziej nowoczesny design, z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

A cena? Może Cię tylko przekonać do kupna modeli tej młodej aczkolwiek już kultowej marki. Ceny zegarków Komono startują już w granicy 300zł co sprawia, że ich najwięksi fani mają w swoich zasobach kilka a nawet kilkanaście różnych modeli.

Jeśli więc chcesz wyróżnic się z tłumu wyszukaną prostotą i doskonałym stylem  postaw na Komono!

 

Zegarki Komono znajdziecie na http://zegarkicentrum.pl/zegarki-komono oraz w Salonie Yes w CH Alfa w Gdańsku

Timeless design with Winston Regal Chestnut. #komono

A photo posted by Komono | Vision + Timing (@komono) on

 

Źródło obrazka wyróżniającego: www.pinterest.com