Poznaj nowy wymiar szwajcarskiej elegancji – Maurice Lacroix Eliros 2016

Obecny rok obfituje w liczne modele zegarków, które szybko stały się bestsellerami. Jednymi z nich są balansujące na granicy sportowej elegancji modele ML Eliros, które w 2016 zagościły na rynku w zupełnie nowej odsłonie.

Marka Maurice Lacroix przyzwyczaiła nas do tego, że na corocznych targach w Bazylei prezentuje nowe modele, z których niemal każdy okazuje się być strzałem w dziesiątkę. Klienci uwielbiają ML za wspaniały design oraz wysoką jakość. W przypadku kolekcji Eliros, producent postawił w tym roku na pewne ulepszenia, które znacznie zmieniły wizerunek tej kolekcji zegarków.
Najważniejszą zmianą jaką manufaktura Maurice Lacroix wprowadziła w tej linii są nanoszone srebrne i pozłacane indeksy. Mimo, że zmiana ta wydaje się niewielka, całkowicie zrewolucjonizowała wygląd tychże modeli. Indeksy zaczęły lepiej pasować do koperty i zapięcia, co znacznie ulepszyło dotychczasowy design. Damskie i męskie zegarki Eliros nabrały bardziej eleganckiego charakteru i zyskały na wartości.
Kolejnym elementem jaki wprowadziła firma Maurice Lacroix jest poszerzona gama kolorystyczna. Już teraz w ofercie znaleźć możemy modele łączące odcienie czerni, brązu, srebra a nawet głębokiego granatu ze stalowymi i pozłacanymi elementami. Ponadto w przypadku modeli damskich nie sposób przeoczyć zegarki zdobione mieniącymi się brylantami. Jest to nie lada gratka dla wszystkich Pań, które cenią sobie klasyczne dodatki w bardziej eleganckim wydaniu.

Jeśli chodzi o jakość, jak zawsze możemy być pewni, iż plasuje się ona na najwyższym poziomie. Kwarcowe, szwajcarskie mechanizmy zastosowane zarówno w modelach analogowych jak i tych wyposażonych w funkcję chronografu wzbudzają nasze zaufanie swoją precyzją i niezawodnością, do której przyzwyczaiła nas marka ML.

Tak duże zróżnicowanie kolorystyczne jak i wprowadzone ulepszenia elementów designu sprawiają, że każdy z nas z łatwością znajdzie wśród zegarków Maurice Lacroix Eliros idealny model dla siebie, a jeśli renoma marki nie jest Ci jeszcze znana, z pewnością, będziesz nią zachwycony, jeśli tylko dasz się porwać „magii Elirosa”…