MK Access Hybrid

MK Access Hybrid

Jeśli myślisz, że zegarek to tylko zwykły przedmiot do odmierzania czasu – mylisz się. Świat biegnie w przód i nic nie jest w stanie powstrzymać rozwoju nowych technologii. I dobrze! Bo dzięki temu na rynku zagościły wyjątkowe modele hybrydowe MK Access.

 

 

Gdy styl spotyka się z funkcjonalnością

 

Zegarki Michael Kors Hybrid to połączenie doskonałego stylu i wysokiej funkcjonalności. Pokaźna, stalowa koperta współgra z bransoletą, która doskonale układa się na ręku. Całość pokryta została warstwą koloru naniesionego metodą pozłacania jonowego IP, który w zależności od modelu ma odcień głębokiej czerni lub żółtego złota. Na analogowym cyferblacie, oprócz doskonale znanego wszystkim logo marki Michael Kors, widoczna jest dodatkowa tarcza i to właśnie ona jest kluczem do zagadki, jak działają hybrydowe smartwatche MK Access.

Sub-tarcza to Twój osobisty smart asystent, który nie zakłóca designu tradycyjnego czasomierza. To na niej zauważysz wskazania pomiaru aktywności, trybu alarmu czy powiadomień. Nienachalne wzornictwo i niewielki rozmiar dodatkowej tarczy sprawiają, że w dyskretny sposób pozwala nowoczesnym technologiom wejść w Twój codzienny grafik.

 

 

Co właściwie znaczy smart?

 

Jeśli w tym momencie, a na Twojej twarzy pojawia się kpiący uśmiech, a Twoje myśli krzyczą „wiadomo co – bystry”, to rewelacja – znasz angielski 🙂 ale w przypadku MK Acess to za mało! Tutaj słowo smart nabiera innego, szerszego znaczenia.

 

Dlaczego?

 

Bo w tym krótkim określeniu mieści się cała funkcjonalność i nowoczesna technologia rewelacyjnych zegarków, które pomagają Ci zmienić Twoje życie, niezależnie od tego, jaki styl preferujesz.

 

 

 

 

Dla miśków kanapowych i strusiów pędziwiatrów

 

Szeroka gama opcji dostępnych w ramach funkcjonalności MK Access Hybrid sprawia, że trafiają w potrzeby każdego, także Twoje, choć może nawet jeszcze o tym nie wiesz 😉 Niezależnie od tego czy większość czasu spędzasz na kanapie czy żyjesz w biegu ścigając się z samą sobą, z hybrydowym smartwatchem Michael Kors z łatwością zmierzysz zarówno swoją aktywność jak i sen, dzięki czemu otrzymasz pełne informacje na temat jakości Twojego funkcjonowania. A jeśli nie interesuje Cię, któryś pomiar, bo nie dałaś się porwać modzie na healthy lifestyle lub od dawna zamiast snu włączyłaś tryb ośmiornicy, która jedną ręką zmywa naczynia, zmienia pielucha, rozlicza faktury i prasuje koszulę męża i wolisz nie wiedzieć jak mało znowu spałaś, to spokojnie – nie musisz korzystać z każdej opcji. Wybierz tę, która współgra z Twoim prawdziwym „ja” i nie przyprawi Cię o dodatkowy stress.

 

 

Jeśli Twój sikor wibruje, to wiedz, że coś się dzieje!

 

System otrzymywania powiadomień dostępny w smartwatczach MK Access Hybrid opiera się na informacji wizualnej – ruch wskazówek małej tarczy oraz przede wszystkim wibracjach, których nie sposób nie poczuć. To właśnie one informują Cię, że dostałaś smsa, ktoś dzwonił lub że właśnie wybiła Twoja godzina, tzn godzina, na którą nastawiłaś alarm:) Ba! Możesz nawet sprawdzić, kto dzwonił! Wciskając odpowiedni przycisk sprawisz, że wskazówki przesuną się na numer, który odpowiada osobie wpisanej na listę bliskich znajomych w apce MK Access.

 

Zawsze na czas, zawsze na czasie

 

Wśród opcji smartwatchy MK Access Hybrid znajdziesz funkcje niezbędne osobom, które podróżują, zmieniają miejsce pobytu i lubią celebrować swoje życie przy użyciu najnowszych technologii. Wskazywanie czasu w innej strefie czasowej daje możliwość odczytu aktualnego czasu nawet wtedy, gdy nasze nogi podążają śladem egipskiej karawany czy gubią się w amazońskiej dżungli. Opcja wykonywania zdjęć telefonem poprzez wciśnięcie odpowiedniego przycisku na zegarku to nie lada gratka na „socialholików”, którzy dostają delirium jeśli nie wrzucą potd (picture of the day) na „Insta” czy „Fejsa”. Zarządzanie muzą przy użyciu MK Link przyda Ci się natomiast, jeżeli nie wyobrażasz sobie swojego dnia bez dobrej nuty płynącej z telefonu, ale irytuje Cię wyciąganie smartwatcha z torby w celu zmiany piosenki.

 

 

Ręka w rękę ze smartfonem

 

Funkcjonalność zegarków smart nieodłącznie wiąże się z ich doskonałą komunikacją z dostępnymi na rynku smartfonami. Jeśli Twój telefon działa na iOS lub Androidzie, to instalując apkę Michael Kors Access zyskujesz możliwość szybkiego i łatwego sparowania zegarka i telefonu, a tym samym korzystania z wszystkich funkcji smartwatcha. Ponieważ zarówno instalacja aplikacji jak i korzystanie z niej i z MK Hybrid jest bardzo proste, obsługi Twojego nowego sprzętu nauczysz się w kilka chwil.

 

 

Zerwij się ze smyczy

 

Choć wszystkie smartfony mają to do siebie, że zaskakują nas wysoką funkcjonalnością, tylko hybrydy mają pewną cechę, która dla wielu z Was jest kluczowym elementem przy podjęciu decyzji o zakupie. Hybrydy mają standardową baterię, której żywotność to nawet ponad 6 miesięcy. Zdziwiona? Tak jest naprawdę 🙂 Korzystając z hybrydy MK Access nie musisz się martwić, że zaraz będziesz szukać kontaktu, żeby naładować zegarek. On będzie działał cały czas (tzn dopóki energia w baterii;p).

 

Jak widać MK Access Hybrid to rewolucyjne rozwiązanie, które pokazuje, że moda i nowoczesne technologie, jeśli idą w parze, mogą pokonać wszystkie bariery. Zapewniają dobry styl, wysoką funkcjonalność i doskonałą jakość, dlatego nie wiem, jak Ty, ale… ja to kupuje.