Metropolitan + … inteligentny zegarek w przystępnej cenie

Metropolitan + … inteligentny zegarek w przystępnej cenie

Powiew najnowszej technologii w casualowym wydaniu. Oto co w kolekcji Metropolitan + proponuje Ci wywodząca się z USA marka Timex.

metro

W kontakcie ze smartfonem

Smartwatch Metropolitan + to propozycja zegarków inteligentnych wyposażonych w liczne przydatne funkcje. Dzięki temu, że Timex jako producent szczególnie ceni sobie proste a jednocześnie skuteczne rozwiązania, do pełnego korzystania z zegarka wystarczy nam włączona opcja Bluetooth oraz aplikacja TimexApp na naszym smartfonie. Aplikacja nie tylko pobiera, ale i magazynuje zgromadzone dane, dzięki czemu możesz analizować ich treść i ewentualne zmiany.

 

smart

Źródło: http://www.jebiga.com/timex-metropolitan-plus-activity-tracker/

Dla miłośników fitness

Jeśli lubisz dbać o formę i poświęcasz dużo uwagi swojej kondycji, smartwatch Metropolitan + z pewnością skradnie Twoje serce. Jego funkcje pozwalają dokonać pomiaru aktywności w określonym czasie. Dzięki wbudowanemu akcelerometrowi z łatwością policzysz spalone kalorie, przebyte kroki i pokonany dystans.

 

Timex Metropolitan+ TW2P99000

 

Casualowy look

Mimo, że Timex Metropolitan + posiada szereg sportowych funkcji, jego design z całą pewnością można uznać za casualowy lub sportowo-elegancki. Okrągła, stalowa koperta o średnicy 42 mm doskonale współgra z wymiennymi paskami zamocowanymi na specjalnych teleskopach. Całość doskonale komponuje się zarówno z codziennymi oraz bardziej eleganckimi stylizacjami.

 

metro2

Nie musisz go ładować

Korzystając z Timex Metropolitan + nie musisz przejmować się baterią. Smartwatch zasilany jest baterią CR2025, której żywotność oscyluje w granicach 18 miesięcy. To prawdziwy przełom, który sprawia, że nie musisz mieć przy sobie ładowarki, tak jak bywa w przypadku wielu innych producentów.

Wysoka jakość za rozsądną cenę

Smartwatche Timex spełniają wysokie wymagania pod względem jakości, jednakże nie paraliżują ceną. Wręcz przeciwnie – pozytywnie zaskakują. Koszt Timex Metropolitan + to bowiem ok 800zł, a więc minimum kilkaset złotych taniej niż w przypadku modeli konkurencyjnych.

 

metrobox

Źródło obrazka wyróżniającego: http://uniformjournal.com/site/current-additions-timex-metropolitan/